TF | Leuk, Crisis! - Talkshow met Clairy Polak, Amsterdam

deBALIE in Amsterdam
© Kevin Bergenhenegouwen
datum 6 september 2010 20:30
plaats Amsterdam
locatie De Balie Toon locatie
aanwezigen C. (Clairy) Polak i e.a.
organisatie De Balie i

De juryvoorzitter van TF 2009 keert dit festival terug als gespreksleider van een drietal talkshows over theater. Voor een breed publiek en professionals.

Als het al niet crisis is in cultuurland, dan wordt dat het wel de komende tijd. Wat betekent dat voor acteurs? Is het erg? Vijf ondernemende spelers vertellen hun overlevingsstrategie; Clairy leidt een gesprek over overleving & kansen voor acteurs de komende jaren. In samenwerking met ACT acteursbelangen.

tekst uitklappen [ + ]

Ga voor meer informatie en kaartverkoop naar tf.nl.

tekst uitklappen [ + ]


Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

De Balie

Deze organisatie organiseert debatten, seminars, theater- en filmvoorstellingen met betrekking tot culturele, sociale en politieke vraagstukken in Amsterdam. Door middel van deze activiteiten worden vele interessegebieden bestudeerd en bediscussieerd, zoals technologie, kunst, economie, de veranderende bevolkingssamenstelling, Europa etc. De Balie is open voor een breed publiek en voor alle soorten media.

De Balie is gevestigd in het voormalige gerechtshof aan het Leidseplein in Amsterdam, en is in 1982 opgericht. Voormalig PvdA-politicus Felix Rottenberg i is mede-oprichter van de organisatie.

2.

Meer over...