L. (Leonie) Vestering

foto L. (Leonie) Vestering
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Leonie Vestering (1984) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de Partij voor de Dieren. Zij was lid van de Provinciale Staten van Flevoland en gemeenteraadslid van Almere. In beide functies was zij ook fractievoorzitter. Mevrouw Vestering was projectcoördinator van de Tweede Kamerfractie van de Partij voor de Dieren.

PvdD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

Voornaam (roepnaam)

(Leonie)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Uithoorn, 13 maart 1984

3.

Partij/stroming

partij(en)
Partij voor de Dieren

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/6)

  • lid gemeenteraad van Almere, van maart 2018 tot 22 januari 2021
  • projectcoördinator fractie Partij voor de Dieren, Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 2020 tot maart 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

huidige
  • lid bestuur, Stichting Bont voor Dieren, vanaf april 2014

vorige (2/3)
  • gastspreker Plan Nederland, van september 2008 tot juni 2009
  • voorzitter Elephant Haven, van februari 2012 tot februari 2013 (medeoprichter)

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.