H. (Harry) Bevers

De link naar de uitgebreide versie van deze biografie is verlopen. U ziet nu de publieksversie.

foto H. (Harry) Bevers
bron: VVD
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Harry Bevers (1965) is sinds 18 januari 2022 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD. Hij is sinds 2002 actief in de ICT-branche. Ook is hij trainer bij de Haya van Somerenstichting en was daarnaast lid van de gemeenteraad van Leeuwarden. Als Kamerlid houdt de heer Bevers zich bezig met de Wadden, armoedebestrijding en schuldhulpverlening en volwasseneneducatie.

VVD
in de periode 2022-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

Voornaam (roepnaam)

(Harry)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Maassluis, 5 maart 1965

3.

Partij/stroming

partij(en)
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie), vanaf 2004

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/9)

  • eigenaar/consultant BCMI, van juni 2004 tot 1 januari 2022 (advisering op het gebied van informatietechnologie)
  • lid gemeenteraad van Leeuwarden, van 11 maart 2010 tot 5 januari 2022
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 18 januari 2022

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige
  • eigenaar Media Project Advies, van januari 2008 tot 1 januari 2022

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.