H. (Hawre) Rahimi

De link naar de uitgebreide versie van deze biografie is verlopen. U ziet nu de publieksversie.

foto H. (Hawre) Rahimi
bron: VVD
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Hawre Rahimi (1978) is sinds 18 januari 2022 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD. Hij was business development manager bij Kinly. Daarnaast was hij in de periode 2015-2022 lid van de gemeenteraad van Weesp, eerst voor een lokale partij en vanaf 2018 voor de VVD. De Rahimi kwam op elfjarige leeftijd als vluchteling vanuit het Koerdische deel van Iran naar Nederland. Als Kamerlid houdt de heer Rahimi zich bezig met het midden- en kleinbedrijf en ondernemerschap.

VVD
in de periode 2022-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

Voornaam (roepnaam)

(Hawre)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Sardasht (Iran), 23 september 1978

3.

Partij/stroming

partij(en)
  • WSP (Weesper Stads Partij), van december 2013 tot maart 2018 (lokale partij)
  • VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/6)

  • business development manager, Kinly B.V., van september 2017 tot februari 2022 (telecommunicatiebedrijf)
  • lid gemeenteraad van Weesp, van maart 2014 tot 23 maart 2022 (in 2014-2018 voor WSP)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 18 januari 2022

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

huidige
  • voorzitter Rotary Weesp-Vechtstreek Noord

vorige
  • lid bestuur Stichting Hawre, van september 2014 tot november 2020 (oprichter)

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Woonde tot zijn elfde in de Koerdische stad Sardasht

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.