M.J.A. (Thijs) Reuten

foto M.J.A. (Thijs) Reuten
Foto: Lex Draijer
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Thijs Reuten (1974) is sinds 15 april 2021 lid lid van het Europees Parlement. Namens de PvdA maakt hij deel uit van de fractie van Socialisten & Democraten. Hij was sinds 2020 hoofd beleid van het Global Reporting Initiative, een organisatie die standaarden voor duurzaamheidsmetingen ontwikkelt. Daarvoor was hij onder meer politiek assistent van Frans Timmermans, stadsdeelbestuurder en gemeenteraadslid in Amsterdam.

PvdA
in de periode 2021-heden: lid Europees Parlement

Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

Voornaam (roepnaam)

(Thijs)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Bussum, 1974

3.

Partij/stroming

partij(en)
PvdA (Partij van de Arbeid)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/12)

  • strategisch adviseur N.V. Zeedijk, van juli 2018 tot april 2020 (Thijs Reuten Advies)
  • hoofd beleid GRI (Global Reporting Initiative), van 1 april 2020 tot april 2021
  • lid Europees Parlement, vanaf 15 april 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.