Sj. (Sjoerd) Warmerdam MSc

De link naar de uitgebreide versie van deze biografie is verlopen. U ziet nu de publieksversie.

foto Sj. (Sjoerd) Warmerdam MSc
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Sjoerd Warmendam (1987) verving van 18 januari tot 16 februari 2022 in de D66-Tweede Kamerfractie tijdelijk Rens Raemakers. Hij is adjunct-directeur bij de Eenheid Secretariaten Tuchtcolleges en Toetsingscommissie van het ministerie van VWS en sinds maart 2021 gemeenteraadslid in Amsterdam. Als Kamerlid hield de heer Warmendam zich bezig met GGZ, beschermd wonen, maatschappelijke opvang, oorlogsgetroffenen en mantelzorg.

D66
in de periode 2022-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:

1.

Voornaam (roepnaam)

Sjoerd (Sjoerd)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
's-Gravenhage, 13 augustus 1987

3.

Partij/stroming

partij(en)
D66 (Democraten 66)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/5)

  • adjunct-directeur ESTT (Eenheid Secretariaten Tuchtcolleges en Toetsingscommissies), ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, vanaf 1 juli 2020
  • lid gemeenteraad van Amsterdam, vanaf 31 maart 2021
  • llid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 18 januari 2022 tot 16 februari 2022 (verving tijdelijk Rens Raemakers)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige
  • lid Medezeggenschapsraad Pieter Jelle Troelstraschool, van september 2019 tot december 2021

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.