Haagsch College, Den Haag
datum | 28 november 2016 20:00 - 21:30 |
---|---|
plaats | Den Haag |
locatie | Internationaal perscentrum Nieuwspoort i ![]() |
aanwezigen | H. (Herman) Pleij e.a. |
organisatie | Internationaal perscentrum Nieuwspoort i |
Precies een week voor Sinterklaasavond organiseert het Haagsch College hun eigen heerlijk avondje! Herman Pleij geeft college over de rol van de goedheiligman in onze samenleving. Wanneer is deze traditie begonnen? Hoe heeft het feest zich ontwikkeld? En waarom zetten we onze schoen eigenlijk?
Ook gaat Pleij in op de van het Sinterklaasfeest. Hoe zien de pieten er over 10 jaar uit? En verliest Sinterklaas uiteindelijk de concurrentie van de Kerstman?
Herman Pleij is cultuurhistoricus en emeritus hoogleraar Historische Nederlandse Letterkunde. Hij schuift regelmatig aan op tv bij oa DWDD en Pauw.
Voor meer informatie en tickets bezoekt u de website van het Haagsch College.
Inhoudsopgave van deze pagina:
Internationaal perscentrum Nieuwspoort vormt een ontmoetingsplek voor parlementaire pers, politici, voorlichters en lobbyisten en is een begrip in politiek Den Haag. Bij Nieuwspoort staat het vrije woord hoog in het vaandel. Nieuwspoort is dan ook bij uitstek een debatcentrum waar politici, journalisten, overheid en belangenbehartigers de degens kruisen. Nieuwspoort is gevestigd bij de Tweede Kamer in Den Haag.